Hoşgeldiniz  

OTO ALIM SATIMDA DYNOBİL FARKI!

admin | 13 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

OTO ALIM SATIMDA DYNOBİL FARKI!

Batman’da ikinci el araç satımında ihtiyaç duyulan oto DYNOBİL oto ekspertiz, hizmetleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

Cumhuriyet Mahallesi 1504 sokak 6. Noter karşısında hizmete devam eden DYNOBİL Oto Ekspertiz,

4×4 dyno cihazı, Motor performansı, Süspansiyon kontrolü, Fren kontrolü, Kaporta ve boya kontrolü, Alt kontrol, Airbag kontrolü, OBD arıza tespiti, Cihazla beyinden km kontrolü, Akü kontrolü, Lastik basınç kontrolü gibi hizmetler ile ikinci el araç alım ve satımda fark yaratıyor.

ESKİ YÖNTEMLER TARİHE KARIŞTI

Araç başında pazarlık yapıldıktan sonra mutlaka tanıdık bir ustaya götürülür ve herhangi bir sıkıntısı olup olmadığına bakılır. Ancak eski yöntemlerle araçların doğru bir şekilde değerlendirilemeyeceğini ve tepeden tırnağa kontrol edilmeden araç alınmaması gerektiğine vurgu yapan Dynobil Oto Ekspertiz kurucusu Agit Erdem “Dynobil Oto Ekspertiz ile ikinci el araç almadan önce araçlarında mevcut olan performans testleri yapıyoruz. Süspansiyon testlerini yaparak araçların sağlamlığını kontrol ediyoruz. Fren testlerini yaparak, frenleri kontrol ediyoruz. Öte yandan kaporta boya analizi de yapıyoruz. Onun haricinde tüm elektronik aksamlarında aracın beynine bağlanarak, arıza tespitini yapıyoruz. Aracın tamamını baz alırsak aracın neyi var, ne arızası var görebiliyoruz” dedi.

67 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.