Hoşgeldiniz  

ÖZADALI’DAN İŞKUR’A ZİYARET

admin | 05 Aralık 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Sason Kaymakamı Abdullah Özadalı, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Besim Eviz’i ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Özadalı, ziyareti esnasında ilçemizde İŞKUR destekli sektörlerin daha fazla geliştirilmesine önemle değinirken, kadim sanatımız/sektörümüz olan altın ve gümüş işlemeciliğinin Sason’da tekrardan canlandırılması ve bu sektörde kalifiye eleman yetiştirilmesi için Çok Amaçlı Toplum Merkezinde (ÇATOM) başlatılan gümüş ve altın işlemeciliğinin daha iyi yapılması ve geliştirilmesi için karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

İŞKUR  İl Müdürü Besim Eviz’den, İŞKUR tarafından yürütülen hizmetler  hakkında bilgi alan Kaymakam Özadalı, İŞKUR’un mesleki eğitim ve istihdam konusunda çok önemli projeler gerçekleştirdiğini, bu projeler sayesinde birçok gencimizin iş sahibi olduğunu belirterek kurumlar arası işbirliği noktasındaki öneme değindi. Özadalı, İŞKUR İl Müdürü Besim Eviz’i ve çalışanlarını yürüttükleri başarılı çalışmalardan dolayı tebrik ederek, ziyaretini sonlandırdı.

184 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.