Hoşgeldiniz  

ÖZDEMİR “AK PARTİ, BELEDİYECİLİKTE DE MÜSECCEL BİR MARKADIR”

admin | 05 Mart 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, AK Parti il binasında düzenlenen toplantıda yeni yönetimle bir araya geldi.

Ardından, AK Parti seçim lokaline ziyarette bulunan Özdemir, burada yaptığı konuşmada yerel seçimlerin önemine dikkat çekti.

Özdemir “Adaylarımızla bugün bir araya geldik. Ben inanıyorum ki halkımız, kendilerine hizmet gayesiyle yola çıkan bu ak kadroyu sahiplenecek ve hep birlikte Batman’ı Ak Parti Belediyeciliği ile buluşturacağız. Belediye Başkan adayımızla, Belediye meclis üyelerimizle ve teşkilatımızla tek vücut olup büyük azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Seçimlere samimi bir şekilde gayretle çalıştıklarını dile getiren Özdemir “Kalan günlerde de büyük bir efor sarf ederek gönüllere dokunacağız. Çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız” ifadelerini kullandı. Özdemir sözlerini şöyle sürdürdü “AK Parti, belediyecilikte de müseccel bir markadır. AK Parti, Türkiye’de belediyeciliği yeniden tanımlanış ve yerel yönetimler alanında bilindik tüm ezberleri bozmuştur. Adaylarımızla bugün bir araya geldik ben inanıyorum ki halkımız, kendilerine hizmet gayesiyle yola çıkan bu ak kadroyu sahiplenecek ve hep birlikte Batman’ Ak Parti Belediyeciliği ile buluşturacağız. Belediye Başkan Adayımızla, Belediye meclis üyelerimizle ve teşkilatımızla tek vücut olup büyük azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

331 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.