Hoşgeldiniz  

ÖZDEMİR’DEN ‘FUAR’ AÇIKLAMASI

admin | 15 Ekim 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir 17 Ekim’de açılışı yapılacak olan Batman Gıda, Tarım, Hayvancılık ve İnşaat, Mobilya, Dekorasyon fuarı hakkında bilgi verdi.

Açılışa Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Kars Milletvekili Yunus Kılıç katılacak.

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir yaptığı açıklamada “Bu sene 3.sü düzenlenecek Batman Gıda, Tarım, Hayvancılık ve İnşaat, Mobilya, Dekorasyon fuarının açılışı 17 Ekim saat 14.30’da Batman şehirler arası otogarının bitişiğindeki alanda yapılacaktır. Tarım ve Orman Bakanı Sn. Bekir Pakdemirli, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Kars Milletvekili Sn. Yunus Kılıç, STK temsilcileri ve çevre şehirlerden de misafirler fuara katılım sağlayacaktır. 100’ün üzerinde firmanın yaklaşık 400 marka ile temsil edileceği fuar, 10.000 m2 kapalı, 15.000 m2 açık alan olmak üzere toplamda 25.000 m2 alanda gerçekleştirilecektir. Batman ekonomisine katkı sağlayacak fuar 17-20 Ekim tarihleri arasında halkımızın ziyaretine açık olacaktır. İlimizde fuarcılığın gelişmesi ve bu tür organizasyonların sürekli yapılması için çabalarımız devam edecektir. Yoğun programlarına rağmen bizi kırmayıp fuar açılışına icabet edecek olan başta Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Bekir Pakdemirli’ye, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Kars Milletvekili Sn. Yunus Kılıç’a teşekkür ederim” dedi.

239 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.