Hoşgeldiniz  

ÖZDEMİR’DEN HASANKEYF’E ZİYARETİ

admin | 01 Mart 2019 | Eğitim, Ekonomi, Foto Galeri, Genel, Gündem, Röportajlar, Sağlık, Spor, Teknoloji, Tüm Manşetler, Video Galeri, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ÖZDEMİR’DEN HASANKEYF’E ZİYARETİ

Batman Milletvekili Ziver Özdemir, bir takım temaslarda bulunmak ve Hasankeyf gündemi ile toplanan il koordinasyon kurulu toplantısına katılmak üzere Hasankeyf’teydi. Sabah saatlerinde Hasankeyf’e gelen Özdemir, taziye ve belediye ziyaretlerinden sonra il koordinasyon kurulu toplantısına katılarak Ilısu Barajı nedeniyle yapılan çalışmalar konusunda kurum müdürleri tarafından verilen brifing ve sunumlardan sonra açıklamalarda bulundu.

Özdemir “Hasankeyf’teki yatırımlara sahip çıkmamız lazım, Cumhurbaşkanımız Ilısu barajı gibi büyük projelere çok önem veriyor ve yaptığımız görüşmelerde projenin ne durumda olduğunu soruyor. DSİ’nin ve diğer ilgili kurumların görevini eksiksiz yapması gerekiyor, çalışmaların sekteye uğradığı yerlerde biz de üzerimize düşeni yaparız diyen Özdemir, Hasankeyfli hemşerilerimizin mutlu olmaları için herkesin sorumluluk alması gerektiğini belirtti. Akşam saatlerine kadar Hasankeyf’te kalan Özdemir yapımı biten Hasankeyf Devlet hastanesinde incelemelerde bulunduktan sonra Hasankeyf’ten ayrıldı.

1425 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.