Hoşgeldiniz  

ÖZDEMİR’DEN RAMAZAN MESAJI

admin | 12 Nisan 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Özdemir mesajında “Ramazan ayına tüm dünyayı etkisi altına alan covid19 pandemisi nedeniyle camilerimizin tedbir amaçlı ibadete kapalı olmasından dolayı buruk giriyoruz. Bugün ilk teravih namazının camilerimizde değil de evlerimizde eda edilecek olmasından dolayı üzgünüz. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandeminin yayılmasını önlemek amacıyla toplu olarak yapılan ibadetler, iftar ve sahurlara bu sene zorunlu olarak ara vermiş bulunuyoruz.

Önümüzdeki senelerde yeniden camilerimizde teravih namazlarımızda, meydanlarda milletimizle iftar ve sahur sofralarımızda bir ve beraber olmayı Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Nice bereketli sahurlar ve ardından iftarlarla inşallah birliğin, beraberliğin daim olduğu bir Ramazan-ı Şerif sonrası Rabbimden bizi hayırlısıyla Ramazan Bayramı’na da kavuşturmasını temenni ediyorum.

Bin aydan daha değerli olan Kadir Gecesini içinde barındıran ve rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı Mübarek Ramazan ayında küskünlüklerin son bulması, garip gurebanın gözetilmesi, herkesin birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde olması bizleri Rabbimize daha çok yakınlaştıracaktır. Bu vesileyle başta Batmanlı hemşehrilerim olmak üzere tüm islam aleminin mübarek Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyorum” dedi.

59 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.