Hoşgeldiniz  

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN BİLİM FUARI

admin | 02 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN BİLİM FUARI

Batman Özel Eğitim Meslek Okulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı araştırma proje çalışmalarıyla, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi.

Batman Özel Eğitim Meslek Okulu bahçesinde düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına; İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Şube Müdürü Abdurrahim Kusen, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından projelerin sergilendiği stantları tek tek gezen İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran, öğrencilerden proje çalışmaları hakkında bilgi aldı. Müdür Kurtaran, güzel çalışmalarından ötürü öğrencileri tebrik edip TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarının gerçekleşmesinde emeği geçen Okul Müdürü Zeki Aslan ve öğretmenlere teşekkür etti. Projelerin özel gereksinimli öğrencilerimiz tarafından hazırlanmış olması nedeniyle daha da anlamlı olduğunu, özel çocuklarımızın bu özel çalışmalarını takdirle karşıladığı ifade etti.

Gerçekleşen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarında üç ayrı kategoride toplam 8 proje tanıtıldı. Müdür Kurtaran, ayrıca öğrenciler tarafından hazırlanan resim sergisini gezip sergilenen eserler hakkında bilgi aldı.

Kurtaran, son olarak Batman Özel Eğitim Meslek Okulu bünyesinde açılan Konaklama ve Seyahat Atölyesinin açılışını gerçekleştirdi.

21 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.