Hoşgeldiniz  

ÖZPERK, ALTIN YÜREKLERLE DALIŞ YAPTI

admin | 25 Ocak 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ÖZPERK, ALTIN YÜREKLERLE DALIŞ YAPTI

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, İl Müdürlüğü’nün yürüttüğü SOGEP, ‘Altın Yüreklerle Tarihe Derin Dalış’ Projesi’nin dalış eğitimine katılarak, öğrencilerle beraber dalış gerçekleştirdi.

Dalış öncesi gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra dalışı gerçekleştiren İl Müdürü Özperk “Müdürlüğümüz bünyesinde yürütülen bu projeyi, gençlerimize çok büyük kazanımları olduğu için önemsiyoruz. Haftanın 2 günü yapılan dalış eğitimine katılarak gençlerimizin gelişimlerini takip ediyoruz. Hem davranış, hem de beceri olarak geliştiklerini görmek bizleri mutlu ediyor. Onlarla beraber suyun altına da inerek, su altındaki becerileri nasıl yaptıklarını da gözlemleme fırsatı buldum. İnanıyorum ki su üstündeki becerileri başarılı bir şekilde yapan gençlerimizin su altında da becerileri başarılı bir şekilde yapabileceklerine inanıyorum” dedi.

Dalış deneyiminden sonra ise Özperk “Gençlerimiz su altında müthiş bir performans gösterdi. Gençlerimizin, hem kişisel hem de sportif anlamdaki gelişimlerini görmek projemizin amacına ulaştığını göstermektedir. Projemizin sağlıklı bir şekilde yürütülmesinde emeği geçen başta Proje Koordinatörü Veysi Turan’a, eğitmenlerimize ve diğer tüm personellere teşekkür ederim” diye konuştu.

42 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.