Hoşgeldiniz  

PEMBE TABLO ÇİZEN YANDAŞ MEDYA…

Halit BEYTÜT | 07 Ekim 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Ülkemizin durumu ekonomik açıdan son derece kritik bir dönemden geçerken, yapılan aşırı zamlarla vatandaşın alım gücü tükenirken, işsizler ordusuna her geçen gün yenileri eklenirken, işten çıkarma yok ama ücretsiz izine ayırmak serbest denilince patronların ekmeğini yağ sürülürken, esnaf siftah yapamadan dükkanını kapatmak zorunda kalırken, Suriyelilerin adeta ülkeyi işgal edip benim ülkemin paylarına düşen parayı bile alırken, zor koşullar altında 83 milyon vatandaş artık dayanılmaz bir geçim zorluğuna zevk edilirken, havuzda biriken paralardan nasiplenmek için ülkenin durumunu güllük gülistanlıkmış gibi göstermeye çalışan bir ülke medyası olmuşken, bu ülkede huzur ve güvenin kaldığını kimse artık iddia bile edemeyecektir.

Ülkemin insanları çaresizlik içinde bocalayıp dururken yandaş ve satılmış medyanın manşetlerinde sadece iktidarın kahramanlığından bahsedilmektedir.

Tik böylesine bir durumda ülkemin durumunun ve vatandaşının refah düzeyinin iyi olduğunu iddia ederse bilin ki bu ülkeye ve bu ülkenin vatandaşına en büyük ihaneti yapmaktadır.

Çıkarları ve menfaatleri için birilerinin köleliğine soyunan para için kendilerini bile satmaktan kaçınmayanların olduğu bir ülkede huzur ve refahın olmasından kesinlikle söz edilemez ve ülkeye en büyük hıyaneti yapanlar olarak hafızalardaki yerlerini almaktan asla kurtulamayacaklardır.

Bu yüzden ben ülkemin vatandaşının gerçek manada ekonomik açıdan son derece büyük zorluklar çektiğini ifade bil etmekten kaçınanların bu ülke vatandaşına en büyük ihaneti yaptıklarını da bilsinler.

Birileri memnun olsun diye ülke sıkıntılarını dillendirmekten kaçınan yandaş medya bu ülkeye en büyük ihaneti yapmaktadır.

Sözde milletin sesi olduklarını iddia eden yandaş medya bu gün sadece kendi çıkarları için milletin sıkıntıların dile getirmekten korkar hale elmiş ve kalemlerini her halükarda kırmaktın kaçınmamışlardır ettikleri yemine aldırış etmeyen bu çıkar ve menfaat gurubu medya artık ülkemin basını olmaktan çıkmış birilerinin köleliğine soyunmuş bulunmaktadırlar.

Bu nedenle vatandaş artık kendi sıkıntılarını sorunlarını dile getirmekten kaçınan bu yandaş medyaya olan güvenirliliklerini tamamen yitirmiş bulunmakta ve gazetelerini bile satın almamayı tercih etmektedirler.

Ülkemin basını olmaktan çıkan ve sadece çıkar için birilerinin sözcülüğüne soyunan bir basın bu ülkenin basını olmaktan çıkmıştır artık bunun böyle bilinmesinde yarar vardı…

49 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.