Hoşgeldiniz  

PETROL CİTY YÖNETİMİNE TEŞEKKÜRLER

Halit BEYTÜT | 31 Ekim 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

İlimizde 28 Ekim’de açılışı yapılan ve ülkemizin en büyük AVM’leri arasında yerini alan AVM Batmanımızın gurur abidesi olmuştur.

Pazar günü yönetim kurulunca düzenlenen basın toplantısında gerek çalışanları ve gerekse de sorumlu elemanlarının bu güne dek göremediğimiz nezaket ve saygı dolu tutum ve davranışları bu Alışveriş merkezinin ne denli büyük bir titizlikle şehrimize son derece görkemli bir abidenin kurulduğunun bariz bir göstergesidir.

Yönetim kurulu başkanı Aydın Keleş toplantıda yaptığı açıklamada detaylı bilgiler verdi.

Petrol City AVM’de yılsonuna kadar eksikliklerinin tamamlanacağını tamamlandıktan sonra da 1.500 kışı ye istihdam sağlayabileceklerini ifade etti.

Alışveriş merkezinde ilerleyen zaman suresinde çeşitli etkinliklerle Batman halkına sosyal yönden de hizmet vereceklerinin müjdesini verdi.

Batmana bu güne kadar gelmemiş sanatkârları getireceklerini ve konserlerle halkı bir bakıma eğlendirmeyi de tasarladıklarını vurguladı.

Batmanda işsizliğin ne denli çoğaldığı bir dönemde 1500 insana istihdam yaratılacağı açıklaması beni gerçekten son derece duygulandırdı.

Öyle ya ilimizin birçok is adamının yapamadığını yapma özverisini gösteren Petrol City yönetimine tüm işsizler adına teşekkür etmemek mümkün mü?

Toplantıda nezaket vardı, ilgi vardı dahası ağırlamanın en güzeli vardı.

Açılıştan bu yana alınan personelin zarafeti bizleri çok mutlu etti.

Batmana böylesi gurur verici bir eseri kazandıranlara ve emeği geçenlere tüm Batman halkı adına teşekkür etmemek büyük haksızlık olur.

Dileğim Petrol City girişimcilerinin istihdam alanındaki bu özverili çalışmaları ilimizdeki iş insanlarına da bir örnek teşkil eder ve issiz insanımıza umut olmaları örnek teşkil ederler.

Bir kez daha ilimize böylesi görkemli bir eser kazandırmayı başaran Petrol City yönetim kurulunu ve hissedarlarını içtenlikle kutluyor, eserlerinin ilimize ve ilimiz insanlarına hayırlı olması dileklerimi sunuyorum.

27 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.