Hoşgeldiniz  

PETROL CİTY

Halit BEYTÜT | 16 Ocak 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

İlimizde yapımı devam eden bölgenin en büyük alışveriş merkezi konumunda olacak Petrol City alışveriş merkezi ile ilgili ziyade lokantasında bir basan toplantısı yapan Petrol City yönetim kurulu bu müthiş projenin büyük bir ihtimalle eylül ayında açılını yapacaklarını belirttiler.

Petrol City Yönetim kurulu başkanı Aydın Keleş, yönetim kuruyu başkan yardımcıları Hüseyin Yıldırım ve Orhan Yılmaz Batman’a kazandıracakları petrol City AVM nin bölgenin en büyük alışveriş merkezi olacağını, bunun yanı sıra 1500 ila 2000 bine yakın istihdama önayak olacaklarını ifade ettiler.

Alışveriş merkezinin 78 bin metre kare alanında yapıldığını da belirten yönetim kurulu başkan ve yardımcıları sineması ve düğün salonu ile de batman halkına en büyük hizmeti gerçekleştireceklerini de sözlerine eklediler.

Burada yapılan tüm konuşmalardan ziyade beni en çok ilgilendirenin istihdama yönelik olduğunu ifade edebilirim.

İşsizliğin doruğa ulaştığı bir dönemde 1500 ila 2000 bin personel çalıştıracaklarını ifade eden Petrol City yönetim kurulu başkan ve yardımcılarını içtenlikle kutluyorum.

Petrol City gibi dev bir yatırımı ilimizde gerçekleştirecek olan bu saygıdeğer iş adamlarını tebrik etmemek mümkün değildir.

Batman her geçen gün büyüyen v de gelişen bir il bu gelişimiyle beraber ilimizde yapılması planlan her türlü güzellin elbette ki destekçisi olacağız.

Batmanda sayıları bir hayli fazla olan iş adamlarımızın olduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak, tüm iş adamlarımızın bir raya gelip özellikle işsizliğin belini kırdığı ilimiz insanına istihdam yaratmak adına özveride bulunmaları hepimizin ortak dilek ve temennisidir.

Batmanda kurulacak fabrikalarla iş istihdamına kavuşacak olan işsizlerimizin mutlu olacağını söylemek sanırım hayal olmayacaktır işte bu hayalin gerçekleşmesinden en büyük rolü üstlenecek olan iş adamlarımızdır.

Yeter ki istensin ve bu konuda adım atmakta tereddüt edilmesin.

Bu yüzden ben Petrol City AVM nin kurucularını son derece yararlı bir iş yaptıklarını ve özellikle 1500 ila 200 işsize istihdam yaratacaklarını düşündükçe gerçekten bu insanları takdir şayan gördüğümü ifade etmek isterim.

Bir kez daha başta petrol City yönetim kurulu başkanı Aydın Keleş ve yardımcıları Hüseyin Yıldırım ile Orhan Yılmaz bu özverilerinden ötürü içtenlikle tebrik ediyor, başarılarının devamını dilerim.

240 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.