Hoşgeldiniz  

PETROLSPOR AKBAŞLA KENDİNİ BULUR…

Halit BEYTÜT | 04 Aralık 2019 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Yıllarca kırmızı beyazlı formayı ıslatan ve başarılı bir futbol geçmişi olan Vahap Akbaş kardeşimize valimizin kulüp başkanlığını kendisine vermesi spor camiamızda büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Ben Akbaş’ın yeni bir taze kan olacağına ve takıma ara transferde yapılacak 4 veya 5 futbolcunun alınması halinde bizleri ilk yarıda büyük endişelere sevk eden Petrolsporumuzun içine düştüğü durumdan kesinlikle kurtulacağına ve yeniden eski görkemli günlere döneceğine inanıyorum.

Çok iyi futbolculuğunun yanında mükemmel bir idarecilik deneyimi de olan Akbaş kardeşimizin Petrolspor başkanlığına getirilmesi son derece alınmış en uygun bir karardır. Bu nedenle sayın valimizi bu kararından ötürü içtenlikle teşekkür ediyorum.

Akbaş’a duyulan güvenin kesinlikle boş çıkmayacağına da içtenlikle inanıyorum.

Bu sezonun ilk yarısında aldığı talihsiz sonuçlarla küme düşme potasına kadar gerilmeyen kırmızı beyazlı takımımızın son sıralardan ikinci yarıda alınacak önlemlerle kurtulacağına da inanıyorum.

İlimizin tek profesyonel takımı olan ve ülke genelinde bizleri en iyi şekilde tanıtma gibi bir görev üstlenen bu güzide takımıza artık sadece valilik değil tüm Batman esnafının ve de iş adamlarının da gereken katkıyı vermelerinin zamanının geldiğini vurgulamakta yarar görüyorum.

15 bin kişilik muhteşem stadımızın Petrolsporsuz kalmaması adına gereken fedakarlıklar yapma gibi bir özveri içinde olunması tüm batman halkına yakışacak bir tutum ve davranış olacaktır.

Yepyeni bir başkan ve yepyeni bir yönetimle ikinci yarıya başlayacak olan Petrolspormuzun artık beklenen başarılı sonuçları alacağından kesinlikle şüphemiz ve endişemiz yoktur.

Takım sağlam ellere teslim edilmiş ve bu nedenle takımda artık kendine olan özgüveninin kazanıp sevindirici sonuçlar alarak taraftarlarını sevindirmeye başlayacaktır.

Yeter ki takıma olan desteğimizi aksatmadan devam ettirelim.

Bu umutlar çerçevesinde takıma gereken katkıyı ve takıma gerçek manada özgüven kazındıracağına inandığım A.Vahap kardeşimize olan güvenimizin sarsılmayacağına ve takıma olan desteğimizi hiçbir zaman kesmeyeceğimizin bilinmesini ister yeni başkana bu önemli görevde üstün Başarlar diliyorum.

207 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.