Hoşgeldiniz  

PETROLSPOR ARTIK EMİN ELLERDE…

Halit BEYTÜT | 20 Ekim 2019 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Ekrem Konaç’ın Petrolspor kulübü başkanlığından istifa etmesi ile vali Hulusi Şahin’in BATSO başkanı Abdulkadir Demir’e verdiği talimatla Petrolspor’a sahip çıkılması sporseverler tarafından büyük bir takdirle karşılandı.

Ekrem Konaç ve diğer ortakları hissesinden ve kulübe yaptığı harcamalardan feragat etmesi ve takımı borçsuz olarak yeni yönetime devretmesi verdiği katkı her türlü takdire şayandır.

Bunun yanında İrfan Yurttaş ve Tarık Yurttaş kardeşlerin hisselerinden 250 bin liradan tek kuruş katkı sağlamaması son derece hayretle ve büyük bir öfkeyle karşılandı.

İrfan ve Tarık Yurttaş kardeşlerin Aydın Gülmez döneminde teknik direktörlük alacaklarını alamadığı gerekçesiyle o alacaklarının da istemesi bardağı taşıran son damla olmuştur.

İlimizin adeta sembolü olmuş bir takımın düştüğü bu durum karşısında ilimiz valisinin konuya dair ortaya koyduğu tutum ve davranış tüm Batmanlı sporseverler tarafından büyük bir sevinç ve memnuniyetle karşılanmıştır.

Batman Petrolspor bundan sonra yeni bir yönetim ve yepyeni bir anlayışla ilimizi temsil etmeyi sürdürecektir.

Batman ülke liglerinde kendisini temsil edecek olan takımıza gereken ilgiyi gösteren sayın valimiz ve Batman Ticaret ve Sanayi odası başkanı Abdulkadir Demir’e tüm sporseverler içtenlik dolu teşekkürü bir borç bildiklerine vurguladılar.

Valimiz Hulusi Şahin’in takıma sahip çıkması apayrı bir sevinç kaynağımız olmuştur. Zorlu ve meşakkatli bir dönemden geçen bir zamanların bölgenin en varlıklı takımı olan ve daha sonra TPAO’ya yük olduğu gerekçesiyle sivil yönetimlerine devredilen ve akabinde de büyük sıkıntılara düşen sembolümüz Petrolspor’u sahiplendiği için sayın valimiz Hulusi Şahin’e gerçekten müteşekkiriz. 600 bine ulaşan bir il olarak Türkiye 3. ligde ilimizi temsil eden kırmızı beyazlı ekibimizin bundan böyle artık sıkıntılara son verilecek olması hem teknik heyeti hem de futbolcuları moral motivasyonla donatacaktır diye düşünüyorum.

Başarılı olabilme için şimdi başta sayın valimiz, Batman Ticaret ve Sanayi Odası ve STK öncülüğünden güçlü bir yönetime kavuşacak olan kulübümüzün bundan böyle başarılı olmaması için hiç ama hiçbir neden kalmayacaktır.

Böylesi bir oluşumu gerçekleştiren valimize tüm sporseverler adına teşekkürü bir borç bildiğimize yinelemek istiyorum.

Her zaman valimize inanıyor ve onun bu takımı kesinlikle kapı önüne koymayacağı inancını taşıyorduk.

Bizler Batmanlı olarak artık takımımızın emin ellerde olacağı sevinciyle maçlara büyük bir içtenlikle gidip takımı destekleyeceğimizi özellikle ifade etmek istiyorum.

Petrolsporumuza sahip çıkan ve bu konuda emeği geçen tüm yöneticilerimize binlerce kez teşekkürler.

300 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.