Hoşgeldiniz  

PETROLSPOR İÇİN BİR İHTİMAL DAHA VAR…

Halit BEYTÜT | 06 Haziran 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Fenerbahçe kulübü başkanı ve Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç, yaptığı bir açıklamada yeni futbol sezonunda ikinci Lig ve 3. Lig ekiplerinden iki takım alacaklarını ve Fenerbahçe’ye transfer ettikleri genç futbolcularını tecrübe kazanmaları için satın aldıkları bu iki takımda değerlendireceklerini söyledi.

Bizlerde TPAO’nun Petrolspor’u bünyesine almaması halinde Fenerbahçe başkanı Ali Koç a 3.Ligdeki Petrolsporumuzu almaşı yönünde gereken taleplerimizi iletmeyi düşünüyoruz.

Böylelikle çok güçlü bir takımımızın olmasına yardımcı olacağız.

Bu kaosun gerçekleşmesi için özellikle Batmanlı yöneticilerin var is adamlarının bu konu ile ilgili taleplerini Sayın Ali Koç’a iletmelerinin son derece yararlı olacağına inanıyorum

Bu konuda özellikle ulusal basın temsilcilerimizin de bu yönde üzerlerine düşen sorumlulukla gereken hassasiyeti ortaya koymaları memnuiyet yaratacaktır.

Batman artık futbol takımıyla da gündeme gelmeli ve Petrolden sonra başarılar elde eden bir futbol takımıyla da gündemde olmalıdır.

Benimki sadece bir ihtimaldir bu 2. Ve 3. Ligde iki takımın satın alınması söylemi benim böyle bir ihtimalin doğduğuna itti.

Bu bir öneridir kabul görür ya da görmez ama bir talep edilir kabul görür ya da görmez en azından bir girişimde bulunmuş oluruz.

Ben her şeye rağmen yine de TPAO bünyesinde olmasını Batman için daha doğru olur kanaatini de taşımıyor değilim.

Sivil yönetime devredildiğinden bu yana sadece küme düşmemeye oynayan bir takımımızın olması biz sporseverleri gerçekten üzmektedir.

Beni özellikle sayın valimizin takımımıza verdiği inanılmaz desteğini görmezlikten gelemeyiz ama sayın valimizin görevini tamamlayıp Batmandan ayrılmasından sonra Petrol sporun sonradan düşeceği durumu şimdiden düşünmeden edemiyorum.

Bu yüzden ya TPAO ya da değindiğim bu tur teşebbüsleri gerçekleştirmek oluşursa en azından bu güzide takımımızın geleceğini kurtarmış oluruz diye düşünüyorum.

Mantıklı düşünür ve sadece günü kurtarma adıyla takımı Liglere sokarsak bunun takımada bir yararı olmaz takıma destek veren valimizi de üzmekten öteye gidemeyiz

Ben Sayın Ali Koç’un son derece yararlı önerisini yararlı buluyor ve bu konuda talebimizi iletmenin bize bir şans doğuracağına inanıyorum

Bu konuda gerek sporseverlerimizin ve gerekse de özellikle is insanlarımızın bu konuya gereken duyarlılığı göstereceklerine ve konuyu Ali Koça iletip talepte bulunma konusunda gereken hassasiyeti ortaya koyacaklarına içtenlikle inanıyorum…

56 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.