Hoşgeldiniz  

PETROLSPOR VE MEDİCALPARK’TAN SPONSORLUK TOPLANTISI

admin | 10 Ekim 2019 | Spor, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Medicalpark Batman Petrolspor takımının Medicalpark ile yaptığı isim hakkı anlaşmasıyla ilgili basın toplanışı düzenlendi. Paket halindeki sponsorluk anlaşmasının 500 Bin TL olduğu belirtildi.

Medicalpark Batman Petrolspor ile yapılan isim hakkı anlaşması nedeniyle Medicalpark Batman Hastanesinde basın toplantısı yapıldı. Toplantıya, Medicalpark Batman Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selim Baş, eski kulüp Başkanı Ekrem Konaç, yeni başkan olarak açıklanan Av. İrfan Yurttaş ve hastane yöneticileri katıldı.

SPONSORLUK ANLAŞMASI 500 BİN TL

Burada konuşan Medicalpark Batman Hastanesi Genel Müdürü Yavuz Selim Baş, “Biz kişilerden ve yönetimlerden bağımsız olarak hareket ediyoruz. Bu takım bu şehrin bir değeridir. Biz de bu değere bu şekilde destek verdik. Hastanemizin isim sponsorluğu bölgede bir ilktir” dedi.

‘DEVİR İŞLEMLERİ KESİNLEŞMEDİ’

Medicalpark Batman Petrolspor kulüp eski Başkanı Ekrem Konaç ise, “Bu sponsorluk anlaşması bir paket halindedir. Bizim takımın tüm sağlık desteğiyle birlikte yaklaşık 500 Bin TL’dir. Sağlık ile ilgili tüm sorunlarımızda ve alınan sağlık raporlarında bizden tek kuruş katkı payı alınmıyor. Ayrıca Yavuz beyin bu anlaşmaya dahil ettiği Play Off ve Şampiyonluk primi var. Bunun maddi getirisinden çok bizim için manevi ve marka değeri olarak yanımızda olması çok önemli” diye konuştu. Ardından kulüp ile ilgili sorulanı yanıtlayan Av. İrfan Yurttaş, “Medicalpark Hastanesinin bu desteğinin takımımıza yansıması bizleri sevindirdi. Kulüple ilgili daha sonlanmamış görüşmelerimiz var. Şu an için takım ile ilgili devir işlemlerinde 15 gün önceki noktadayız. Her ne kadar Ekrem Başkanı bir açıklama ile benim başkan olduğunu açıklasa da, daha tam olarak netleşmiş bur dudum yok. Valilik ve BATSO ile ilgili gelişmeler yaşandı. Şu an için bu gelişmelerin bir an önce sonlanmasını bekliyoruz. Resmi olarak takımı devraldığımızda daha detaylı açıklamalar yapacağız” dedi.

308 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.