Hoşgeldiniz  

PETROLSPORU YERDEN YERE VURANLAR ŞİMDİ METHİYELER DÜZMEYE BAŞLADI…

Halit BEYTÜT | 11 Ekim 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Türkiye 3. Lig 1. Grupta mücadele eden ilimiz temsilcisi Petrolspor sezon başında bir iki beraberlik aldı diye felaket tellallığına soyunan sözde Petrolsporlu, özde her dönemin istemezükleri, son haftalarda takımın iyi neticeler almasından sonra birden fikir değiştirerek kırmızı beyazlı ekibimize yalakalık yapmaya başladılar.

Sezon başında eleştirileri peşi sıra yapanlara karşı eleştirilerin erken olduğunu ilerleyen zaman sureci içinde takımın düzeleceğine ve iyi sonuçlar alacağına dair bir makale yazmıştım.

Zaman da beni haklı çıkardı ve ekibimiz giderek iyi sonuçlar alarak puan cetvelinde ikinci sıraya kadar yükselmeyi başardı.

Şimdi bakıyorum da sezon basında takımı yerden yere vuranların bu gün takıma methiyeler düzdüğünü görünce bunların ne denli yanar söner kişiler olduğuna tanık oldum.

Yıllarca Batman sporuna hizmet etmiş biri olarak edindiğim deneyimlerle Petrolsporumuzun bu sezon özlenen basariyi elde edebileceği inancını taşıyorum.

Özellikle deplasman maçlarında elde ettikleri galibiyetler bu takımın ne kadar özgüvenli futbolculardan kurulu bir ekip olduğuna tanık olmaktayız.

Ben yıllardır 3. Ligde mücadele eden ve artık bir usta lige çıkması gerektiğine inandığım bu takımın sezon sonunda bu özlem duyduğumuz beklentilerimizi gerçekleştireceklerine de içtenlikle inanıyorum.

Yeter ki alınan başarılı sonuçlardan rehavet oluşmasın ve deplasmanlarda alınan başarılı sonuçları iç sahada da yineleyebilsinler.

Ben bir takım ruhunun oluştuğunu ve başarıya odaklandıklarına tanık olduğum kırmızı beyazlı futbolcularımızın aynı azim ve hırsla Batmanlı taraftarlara sezon sonunda bu mutluluğu yasatacakları inancını taşıdığımı da vurgulamak isterim.

Bizler taraftarlarıyla, yönetimiyle, özlenen Petrolsporu bizlere izlettirenlere sporseverler olarak teşekkürlerimizi iletiyor, başarılı gidişin sezin sonunda mutlu sonla nihayetlendirilmesini diliyoruz.

Tüm içtenliğimle bizleri aldıkları başarılı sonuçlarla heyecanlandıran ve umutlandıran hem teknik heyete hem de tüm futbolcuları bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

35 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.