Hoşgeldiniz  

POLAT, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

admin | 10 Ocak 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat, kentte görev yapan gözü ve kulağı olan medya mensupları olmak üzere; kameramanından fotoğrafçısına, muhabirinden editörüne kadar tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Başkan Polat, Bu anlamlı vazifeyi icra eden ve gece gündüz demeden özverili bir şekilde çalışan tüm basın mensuplarımızın ortaya koydukları gayret ve özverili çalışmaları takdir ediyorum” dedi.

Polat “Yerel basını bu zor süreçte STK, ODA ve halk olarak Desteklememiz ve yanlarında olmamız lazım Halkın haber alma hakkının kullanılmasını sağlayan basın, demokrasinin temel unsurlarından birisidir. Gazetecilik mesleği her türlü zorlu koşulda, günün her saatinde halkı aydınlatmak için haber peşinde koşarak halkımızı gelişen olaylar karşısında aydınlatırken, vatandaşların isteklerini de yansıtmaktadır. Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, basın ve basın çalışanları için her zaman yol gösterici değerler olmuştur. Biz basını “ortak akıl” ile yönetim tarzımızın bir parçası olarak görüyoruz. Kamuoyunun vicdanı ve sesi olan, mesai kavramı gözetmeksizin görev yapan tüm basın emekçisi habercilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarız” dedi.

38 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.