Hoşgeldiniz  

POLAT’TAN 8 MART MESAJI

admin | 07 Mart 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

POLAT’TAN 8 MART MESAJI

Gelecek Partisi Batman il başkanı Abdülbaki Polat, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Kadınlarımız toplumumuzun mihenk taşı ve ailelerimizin varoluşsal değerleridir diyen Polat “Şefkatin, fedakârlığın, sabrın ve özverinin sembolü olan kadınlarımıza hak ettikleri değeri hatırlatmak, onların karşılaştıkları sorunlara çözüm bulmak için daha fazla gayret gösterilmesi gerekiyor.

Aile dokusunun mihenk taşı olan kadınların aynı zamanda sevgi, fedakârlık, hoşgörü ve duyarlılığın simgesidir. Huzurlu, sağlıklı ve kültürlü bir toplumun oluşumunda hiç şüphesiz en önemli mimarlar ve kahramanlar yine kadınlarımızdır” dedi.

Dinimizin kadınlara büyük bir kıymet verdiğini hatırlatan Polat, Veda hutbesinde kadınlar size Allah’ın emanetidir diyen sevgili peygamber efendimiz başka bir Hadis- i Şeriflerinde “Sizin en hayırlınız kadınlara karşı hayırlı olanınızdır” buyurarak, İslamiyet’in kadınlara verdiği öneme dikkat çekmektedir.

Şefkat, merhamet, sevgi ve fedakârlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren, ülkemize değer katan, dünyamızı daha yaşanabilir hale getiren tüm kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ nü kutluyorum diyen Abdülbaki Polat, yarınlarımızı aydınlatan ve gençlerimize ışık olan tüm kadınlara sağlık, esenlik ve mutluluk diledi.

25 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.