Hoşgeldiniz  

POLAT’TAN AK PARTİ KONGRESİNDEKİ KALABALIĞA TEPKİ

admin | 28 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat,  Ankara Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti 7. Olağan Kongresi’ndeki kalabalığa tepki gösterdi.

Kongrede sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığını ifade eden Polat “Cumhurbaşkanı ve iktidara düşen görev şu. Madem ki bunlar bir tehlike teşkil etmiyor, milletimize yapılan sosyal mesafe kuralları neden o zaman sıkı tutuyorsunuz” dedi.
AK Parti 7’nci Olağan Kongresi Ankara’da gerçekleşti. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın yeniden genel başkan seçildiği kongrede gerek salon içinde gerekse salon dışında bekleyen kalabalık dikkat çekti. Gelecek Partisi il başkanı Abdulbaki Polat gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu , AK Parti kongresindeki kalabalığa tepki gösterdi.
Polat “Ak parti kongresınde salonun içi ve dışı leba leb sosyal mesafe ihlali yapılmasına rağmen seyirci kalan sağlık bakanı daha önceden sosyal mesafeden dolayı vatandaşa kestikleri cezaları iptal edip cezasını ödeyen vatandaşlarımızın parasını iade etmesini talep ediyoruz bu konu ile ilgili parti teşkilatı olarak cezaların iptali ve paralarının iadesi için imza kampanyası başlatıyoruz. Duyarlı vatandaşların itiraz dilekçelerini vermelerini talep ediyor imza kampanyasına destek olmak isteyen vatandaşları parti binamızda desteğe bekliyoruz. Kongrede sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığını ifade eden Polat, “Cumhurbaşkanı ve iktidara düşen görev şu. Madem ki bunlar bir tehlike teşkil etmiyor, milletimize sosyal mesafeye uymamak nedeniyle yapılan tüm baskılar ve kesilen bütün cezalar geri ödenmeli. Ceza ödemiş bütün vatandaşlarımıza sesleniyorum, gitsinler ve itiraz dilekçesini AK Parti kongresinin resimleriyle birlikte müracaat etsinler ve bu resimler sosyal mesafe kuralını ihlal etmiyorsa biz de etmiyorduk desinler” dedi.

73 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.