Hoşgeldiniz  

POZİTİF BİLGİ 3. ŞUBESİNİ AÇIYOR

admin | 09 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

  1. Sınıf’tan 12. Sınıf’a ve mezun durumdaki öğrencilere yönelik eğitim veren Pozitif Bilgi, üçüncü şubesini Gültepe Mahallesi’nde açmaya hazırlanıyor.

Pozitif Bilgi Yöneticisi Rıdvan Başaran, 2 milyon TL’lik yatırımla Batman’a kazandırdıkları üçüncü şubenin tanıtımını yapmak üzere yerel basın mensupları ile bir araya geldi.

İglos Kafe’de düzenlenen toplantıda konuşan Başaran “17 yıldır eğitim sektöründeyiz. Amacımız Batman’da eğitim alanındaki çıtayı çok yükseklere taşımak. Üçüncü şubemizi açtık. Bir fabrika değerinde yatırımı hayata geçirdik. Gültepe Mahallesi’nde 1500 metrekare alanda 3 katlı okulumuz, 700 öğrenci kapasitelidir. Pandemi tedbirlerine göre birerli oturma fırsatı, geniş ve ferah sınıflar, Güneydoğu’da ilk olma özelliği taşıyan akıllı kütüphane, öğrencilerin ders ve konu tekrarı yapmasını sağlayacak akıllı sınıflarımız bulunuyor. Öğrencilerin moral ve motivasyonunu yüksekte tutacak etkinlikler, Boğaziçi ve Kabataş Üniversitelerine düzenleyeceğimiz gezilerle öğrencinin hedefini yüksekte tutacak etkinliklerin planlamalarını şimdiden yaptık” dedi.

65 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.