Hoşgeldiniz  

PROJE EĞİTİMLERİNİN SERTİFİKALARI TÖRENLE VERİLDİ

admin | 28 Kasım 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Dicle Kalkınma Ajansı’nın desteği ile düzenlenen Proje Döngüsü Yönetimi (PCM) Eğitimi ile Fikri Sınai Mülkiyet Hakları Eğitimi’ni tamamlayan öğrencilerin, akademisyenlerin ve iş adamlarının sertifikaları Batı Raman Kampüsü Rektörlük Konferans Salonu’nda törenle verildi.

Birçok proje üretip, bu projeleri bizzat yürüttüğünü ifade eden Rektör Durmuş “Bir proje üretip hayata geçirebilmenin verdiği zevki hiçbir şey veremez. Ben bu hayatta iki şeyden zevk alıyorum birincisi öğrencilerime ders anlatıp, onlara kendi deneyim ve tecrübemi aktarıp iyi bir mühendis olmalarını sağlamak, ikincisi ise yeni bir proje geliştirdiğim zaman zevk alıyorum” dedi.

Sertifika töreninde konuşan Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, “Şuanda doktora yapan bir insan olarak kalkınmanın eğitim ile olacağına inanıyorum. Eğitimin sonu olmaz. Her zaman her yerde eğitime devam etmek lazım. Bu yüzden başta Rektör bey olmak üzere tüm üniversite çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu verdiğimiz eğitimlerin siz değerli öğrencilerimize büyük bir katma değeri olur. Değerli öğrenciler şuan fikirlerin ve projelerin çok kolay dile getirildiği ve tartışıldığı bir çağda yaşıyoruz. Bu yüzden siz değerli öğrencilerimizden bu aldığınız sertifika eğitimi sonucunda değerli projelere imza atmanızı bekliyoruz” dedi. Açılış konuşmalarının ardından sertifikalar törenle verildi.

240 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.