Hoşgeldiniz  

RAKETLER ÇANAKKALE ZAFERİ İÇİN SALLANDI

admin | 23 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Kor Tenisi İl Temsilciliğinin faaliyet Programında yer alan ’18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma’ Kor Tenisi müsabakaları sona erdi.

TPAO Kor Tenisi kortlarında 13-22 Mart 2021 tarihleri arasında yapılan müsabakalar son derece çekişmeli ve heyecanlı geçti.

7 KATEGORİDE 145 SPORCU KATILIM SAĞLADI

7 Kategoride 40 kadın ve 105 erkek olmak üzere 145 sporcunun katılım sağladığını belirten Kor Tenisi İl Temsilcisi Mehmet Özer; “18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma Kor Tenisi turnuvasında sporcularımız ter döktü. Bu tür turnuvaları önemsiyoruz. Her yıl üstüne koyarak yaptığımız turnuvalarda kalite ve rekabet ortamı da artıyor. Buda bizleri son derece sevindiriyor. Katılım sağlayan ve dereceye girenleri tebrik ederiz. Özellikle her konuda bizlere güvenip destek veren Teniz Federasyonu Başkanımız Sayın Cengiz Durmuş’a, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk’e, TPAO Bölge Müdürümüz Sayın Mustafa Demir’e, Spor Şube Müdürü Burak Eren’e, antrenörlerimize. Sporcularımıza ve destek verenlere camiamız adına teşekkür ederim“ diye konuştu.

65 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.