Hoşgeldiniz  

RENKLİ BİR YARIŞMA BAŞLIYOR

admin | 14 Nisan 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

RENKLİ BİR YARIŞMA BAŞLIYOR

Yaşam Hastanesi, geleceğimiz olan çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu resim yarışması ile kutluyor.

“Sağlıklı Çocuklar, Güçlü Yarınlar” konusunda yapılacak olan resimlerin katılacağı yarışmaya; Batman’da ikamet eden ilkokul ve ortaokul öğrencileri eser gönderebilecek. Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri ise kategorilerine göre verilecek. Çocukların rengarenk hayallerini paylaşacağı yarışmada ilkokul kategorisinde dereceye girenlere scooter, melodika ve jenga (denge oyunu). Ortaokul kategorisinde dereceye girenlere ise tablet, bisiklet ve akıllı saat ödül olarak verilecek.

SON BAŞVURU 20 NİSAN 2022

Yaşam Hastanesi Genel Müdürü Burhan Dinç çocukların hayal dünyalarını ve duygularını resmedecekleri çok güzel eserlerin çıkacağına inandığını belirterek, tüm Batmanlı çocukları yarışmaya katılmaya davet etti. Katılımcıların, eserlerini 20 Nisan 2022 Çarşamba gününe kadar, Yaşam Hastanesi’ne teslim etmeleri gerekiyor. Yarışma hakkında detaylı bilgiler Yaşam Hastanesi’nin web sitesi ve sosyal medya hesaplarında.

37 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.