Hoşgeldiniz  

RÜZGAR KOLEJİNDEN TANIŞMA YEMEĞİ

admin | 27 Şubat 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Uzman Eğitimci Cuma Dişikırık’ın devralarak isim hakkı verdiği Rüzgar Koleji’nde velilerle tanışma ve kaynaşma toplantısı yapıldı.

Eğitimci Cuma Dişikırık, Siirt Çevreyolu üzerinde devraldığı eğitim kurumunu Rüzgar Koleji adıyla Batman’ın eğitim sektörüne kazandırdı. Anasınıftan liseye kadar eğitim verecek olan okulun yönetimi, okulun velileri ile toplantıda bir araya geldi.

Devralınan okulun velilerini, Eva Davet konferans salonunda ağırlayan Eğitimci Dişikırık, okulun hedeflerini, çalışmalarını ve eğitim çizgisini anlattı.

Anasınıfı 4–5 yaş gurubu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine hizmet vereceklerini belirten Dişikırık, eğitim alanında 33 yıllık tecrübesiyle akademik başarının yanında değerler eğitimi üzerinde de duracaklarını ifade etti.

Dişikırık “Elbette ki akademik başarı ve akademik çalışmalar vazgeçilmezimizdir. Ancak hepimizin şikayetçi olduğu çocuklarımıza toplumun ve dünyanın kabul ettiği değerleri yitirdiği veya koruyamadığı şeklindeki sıkıntılar da dikkate alınarak Arzu ettiğimiz ailesiyle ve çevresiyle bağdaşır toplumun takdir ettiği alışkanlıkları taşıyan başarılı, yabancı dil bilen, spor ve müziğe ilgili, çevreye duyarlı, hayvan sevgisi olan mutlu bireyler yetiştirmek en büyük amacımızdır” dedi.

Çocukları güçlü bir karakterle, aile ve insan sevgisine sahip, sorumluluk sahibi ve başarılı bireyler olarak yetiştirmeyi hedef alacaklarını belirten Dişikırık, Rüzgar Koleji’nde eğitim modelini olgunlaştırdıktan sonra franchise çalışmalarına başlayacaklarını sözlerine ekledi. Mükemmel öğretmen kadrosu ile 20 kişilik sınıflarda eğitim-öğretim vereceklerini ifade eden Dişikırık; açılışımızın onuruna eğitim, yemek, kıyafet, kitap ve servis her şey dahil avantajlı kayıt paketin tanıtımını yaptı.

212 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.