Hoşgeldiniz  

SAADET’TEN ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİNE ZİYARET

admin | 09 Mart 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

SAADET’TEN ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİNE ZİYARET

Saadet Partisi (SP) Batman İl Başkanı Mustafa Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, Batman Çevre Gönüllüleri Derneğini ziyaret ettiler.

Batman’da etkin çevre mücadelesi veren Batman Çevre Gönüllüleri Derneği, ilimizdeki bazı siyasi partilerce ziyaret ediliyor. Geçtiğimiz aylarda Demokrasi ve Atılım Partisi’nin (DEVA) Doğa ve Çevre Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Evrim Rızvanoğlu ardından, önceki hafta DEVA Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu Asil Üyesi Ayşe Ezgi Yıldırım, Batman Çevre Gönüllüleri Derneğini ziyaret etmişti.

DEVA Partisi’nden sonra Saadet Partisi İl Başkanı Mustafa Yıldız ve beraberindeki bazı il yönetim kurulu üyeleriyle Çevre Derneğini ziyaret etti. Batman Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Hasan Argunağa ve bazı yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, kentin çevre sorunları konusunda istişare ve görüş alışverişinde bulunuldu. SP İl Başkanı Mustafa Yıldız, “Batman Çevre Gönüllüleri Derneği’nin çalışmalarını yıllardır izliyor ve takdir ediyoruz. Topluma karşılıksız hizmet veriyorlar. Hayırlı çalışmalarınızı destekliyoruz” dedi.

Batman Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Hasan Argunağa, SP’li yöneticileri kentin çevre sorunları hakkında kısaca bilgilendirirken, siyasi partilerin çevre politikalarının olması gerektiğini ifade etti.

44 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.