Hoşgeldiniz  

SADECE EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ…

Halit BEYTÜT | 08 Ekim 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Uzaktan eğitim sistemiyle ilgili olarak çocuklarımızın büyük bir bölümünün uzaktan eğitim görebilmeleri için ne yazık ki çoğunun tableti ve interneti ile Televizyondan mahrum oldukları için yeterince eğitim görememekten yakınmalar ta arşa adar duyuldu da ülkemizin zatı muhterem zenginleri bir tableti bile öğrencilere almayı öze almadı ve her demde iş insanı olarak anılanların bu ülkeye ve ülke insanına n yazıktır ki en ufak bir yararlarının olmadığını büyük bir ibretle ve büyük bir şokla izlemekteyiz.

Gelelim bizim ilimize Batmanda da iş adamları olarak geçinen birçok insanımız bulunmaktadır. Batman ve çevresinde de binlerce öğrenci uzaktan eğitim alabilmeleri için tablet, internet ve Televizyondan da yoksun bulunmaktadırlar.

Hal böyle olunca ilimizin aklı başında olan iş adamlarının öğrencilerimize tablet alma gibi bir düşünceyle kapılmadıklarını bük bir üzüntüyle karşıladım.

Ta ki il Emniyet Müdürümüz sayın Köroğlu Kıraç tablet konusunda büyük bir duyarlılık göstererek bir çok öğrencinin tablet edinmelerine katkı sağladı.

İlimizin huzur ve güvenini sağlamakla yükümlü olan ve bir çok yoğun mesaisine rağmen öğrencilerimizin uzaktan eğitim görebilmeleri adına böylesine bir fedakarlık yapan Emniyet Müdürümüze tüm Batmanlı öğrenci velileri adına teşekkürü bir borç bildiğimizi özellikle vurgulamak isterim.

Hal böyle iken sadece Emniyet müdürümüz Köroğlu Kıraç bunu düşünüyor da ilimizin zatı muhterem iş insanlarının bunu düşünememesini ben son derece büyük bir üzüntüyle karşıladığımı ifade etmek isterim.

Ben oldum olası Batmanlı iş adamlarının bu ile bir katkıda bulunmaların bekleyip durdum da üzülerek ifade etmek isterim ki bu özveriliği yapan bir iş insanına ne yazıktır ki rastlamadım ve bundan böyle de rastlayacağımı zannetmiyorum.

Batman her nedense son derece talihsiz bir il ve bu ilde iş adamlığı sıfatını kazananların bu ile ahde vefa borçlu olduklarını unutmalarını son derece büyük bir üzüntüyle karşıladığımı da vurgulamakta yarar görüyorum.

Yıllardır Batman iline isimlerini yaşatacak bir eser ya da bir iyilik yapmayı beklediğimi iş adamlarımızın bu konuda ne kadar duyarsız olduklarına tanık olmak bizleri bir Batmanlı olarak son derece üzmektedir.

Bu nedenle ben uzakta eğitim görsünler diye birçok okulumuzun öğrencilerine tablet bağışında bulunan Emniyet müdürümüz Sayın Köroğlu Kıraça bir kez daha en içten teşekkürlerimizi iletiyor, başarılı güvenlik çalışmalarında da üstün başarılara diliyorum.

Köroğlu Kıraç’ın yaptığı bu tutum ve davranışın iş adaylarımıza da örnek teşkil etmesini diliyorum.

BİR KEZ DAHA İÇTENLİK DOLU TEŞEKKÜRLER SAYIN KÖROĞLU KIRAÇ

40 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.