Hoşgeldiniz  

SAĞLIK YATIRIMLARINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

admin | 07 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman’da yapımı tamamlanan semt poliklinikleri, ilçelerimizde yapımı tamamlanan devlet hastaneleri, yapımı devam eden Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, 2020 yılı yatırım programına alınan 500 yataklı devlet hastanesi ve yeni yapılacak semt poliklinikleri gibi önemli sağlık yatırımları değerlendirme toplantısı Vali Hulusi Şahin başkanlığında Valilik toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya; AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, İl Genel Meclis Başkanı Abdulvahap Akbaş, AK Parti Batman İl Başkanı Abdullah Akif Gür,  İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Muzaffer Özkan, İl Sağlık Müdürü Hakan Pamukçu ile Sağlık Müdürlüğü teknik personeli katıldı. İl Sağlık Müdürü Pamukçu’nun İlimizin sağlık yatırımlarına ilişkin yaptığı bilgilendirme sunumunun ardından, yapımı devam eden ve proje aşamasındaki sağlık yatırımları masaya yatırıldı.

Pamukçu; yatırım programındaki 17 projenin 8 tanesinin tamamlandığını, 2 projenin inşaat çalışmalarının sürdüğünü ve 7 projenin ise arsa çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.

194 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.