Hoşgeldiniz  

SAPIK DOLANDIRICI İŞ BAŞINDA!

admin | 04 Aralık 2022 | Ekonomi, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

SAPIK DOLANDIRICI İŞ BAŞINDA!

Uzun süredir Bodrum Yalıkavak, Ankara, Antalya, Diyarbakır ve Eskişehir çevrelerinde gözlerine kestirdikleri vatandaşların tapulu evlerini ve arsalarını silah zoruyla kiraladıkları hücre evlerine kaçırıp tehdit ve şantaj yoluyla senet ve evrak imzaladıkları ve gayrımenkullerini tapu dairelerinden atılma personellerin vasıtasıyla adlarına geçirdikleri bu şebekenin başını çeken Diyarbakırlı Muharrem Biten’in olduğunu ve organize nitelikli gasp çetesinin en son Ankara’da Süleyman Acıkalın’ın kiralık katiller tarafından kaçırılarak, silahla vurularak kiralık katilin 150 bin TL karşılığında ve 10 bin TL peşin verilerek kiraladığını 63. Ankara Asliye Ceza Mahkemesi’nde tutuklu bulunanların ikrarı üzerine ifadeleri alınıp, tutuklu haline devam edilmiştir.

Sapık nitelikli dolandırıcı Muharrem Biten ve çetesi yakalanmaları olduğu halde yakalanmamışlardır. Ünlü dolandırıcı Raki’yi aratmayan sapık dolandırıcı organize bir şekilde yıllardır vatandaşların mallarını gasp etmekte ve polis ve emniyet teşkilatını zan altına sokmakta. Milli İstihbarat Başkanı Hakan Fidan’ın yeğeni olduklarını beyan edip, adeta Bodrum ve çevresindeki vatandaşlara korku salmaktadırlar. Tüm Yalıkavak sitesi sakinleri davacı oldukları halde Yalıkavak Polis Karakolu kendisine çay ikram etmekte ve adeta akla organize suç örgütü polis iş birliği çağrışımı yapmaktadır. Organize işin içinde. Yıllardır vatandaşların canından bezdirdi.

Sapık suç şebekesinin bir an evvel yakalanıp, gerekli mercilere teslim edilmesini dileriz. Kiracılara silah zoruyla evlerinden çıkardı. Sapık organize şebekesinin başı Muharrem Biten’in Güneydoğu’da buldukları gariban gençleri ceplerine üç beş kuruş koyup, silah vererek Ankara, Antalya ve Bodrum gibi yerlerde adeta terör estirmekte.

Daha evvelde defalarca haber yaptığımız halde ve tüm vatandaşların şikayetleri olduğu halde ellerini kollarını sallayıp, hala vatandaşlara çaka satmaktadırlar. Daha evvel Antalya’da Burhan Atmaca adlı vatandaşı aynı yollarla kaçırmaya çalışıp, silah zoruyla tehdit ettiği kamera görüntüleriyle ve Burhan Atmaca’nın polis kayıtlarında mevcuttur. Antalya’da ki Burhan Atmaca’nin İfadesi Kaçırılıp Silah Zoruyla Tehdit Edilen Polis Karakolundaki ifadesi de mevcut.

Bodrum Yalıkavak gokçebel  site sakinlerini ve kiracıları silah zoruyla tehdit edip gasp eden  bu  şebekeyi  devletin sesiz kalması akla soru işareti yaratmakta Türkiye teksas ülkesini bu çapulculara sesiz kalmakta. Organize suç şebekesinin içerisinde kadınlarında olduğunu GÜLDANE BİTEN’in de olduğu tespit edilip devletin mercilerini de kullanarak vatandaşı gasp ettiklerini ve defalarca bunu yaptıkları halde bir türlü şebeke başının aranması olduğu halde yakalanmadığı tespit edilmiştir.

Bu ifadeyi de kılan Antalya’da ki burhan Atmacan’ın İfadesi Kaçırılıp SİLAH ZORUYLA TEHDİT EDİLEN POLİS KARAKOLUNDAKİ

40 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.