Hoşgeldiniz  

ŞAŞIRMIŞ KALDIK…

Halit BEYTÜT | 20 Haziran 2021 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Bir yanda bir örgüt liderinin ortaya attığı iddialar, bir yanda içişleri Soylunun her ay 10 bin dolar alan bir siyasetçinin olduğunu söylemesi ve bunun kim olduğunu söylememesi, diğer yanda ise bu 10 bin dolar meselesiyle tüm siyasetçilerin töhmet altına itilmesi ve diğer yanda ise malum pandemi ile karsı karşıya olmamız tüm millet olarak son derece karmaşık bir bilinmeyene doğru sürüklenmiş bulunmaktayız.

Pandemi süresince hem ekonomik açıdan büyük sıkıntılar çeken vatandaşlarımızın içler acısı durumu, bir yanda korona illetiyle boğuşan binlerce vatandaşımızın durumu ve bir yanda ise işsizlikten artık yaşamı büsbütün yaşanmaz kılan milyonlarca işsizimiz bu yaşanması bile son derece olan sıkıntılı süreç bizlere gülmeyi bile unutturmuş bulunmaktadır.

Normal yasamı büyük bir özlem ve hasretle bekleyip dururken siyasetçilerimizin her gün gündem değiştirme cabası içinde olmaları da bunun tuzu biberi olmaktadır.

Psikolojimiz bozuldu, kimin söylemlerine inanacağımızı bilemez duruma düşürüldük de vatandaşın hali nicedir soran yok.

Ey zati muhterem siyasetçiler oturduğunuz makam milletin size bahseylediği emanettir.

Bu emaneti neden hep çıkarlarınız doğrultusunda kullanıyorsunuz da millete karşı ahde vefa borcunuzu neden ödemeyi düşünmüyorsunuz?

Millete bin bir vaatler sıralayarak aldığınız oyları kimlerin sayesinde kazandığınızı unutma gafletine düşünüyorsunuz?

Bu Millet sizlere hayatınızda hayal bile edemediğiniz bir makamı reva verme özverisini vermişse bunu neden unutma gafletine düşüyorsunuz doğrusunu söylemek gerekirse akil sır erdirilmiyor.

Tüm vatandaşların kafalarında acabalar yaratan ülkemizdeki bu iddiaların bir an evvel çözüm bulması ve bu ülkeye yakışır bir performans ortaya konularak bu iddia edilenlerle ülke kargaşalık ortamlardan kurtulmasını umut ediyorum.

31 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.