Hoşgeldiniz  

SASON’A İNCELEME ZİYARETİ

admin | 15 Kasım 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Vali Hulusi Şahin, çeşitli toplantılara katılmak ve kamu yatırımlarını yerinde incelemek üzere Sason ilçesini ziyaret etti.

Sason Kaymakamı Samet Serin, Belediye Başkanı Muzaffer Aslan ve diğer kurum yöneticileri tarafından karşılanan Vali Şahin, tamamlanma aşamasında olan 50 yatak kapasiteli İlçe Devlet Hastanesinde ve hizmet vermeye yeni başlayan İlçe Emniyet Amirliği binasında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

İncelemelerinin ardından ilçe muhtarlar toplantısına katılarak açılış konuşması yapan Vali Şahin; Sason ilçesine en iyi şekilde hizmet vermenin gayreti içerisinde olduklarını belirterek, 2021 yılında da köylerin alt yapı, su ve yol gibi sorunlarının imkânlar ölçüsünde çözüleceğini ifade etti.

Covid-19 tedbirleri konusunda muhtarlara uyarılarda bulunan Vali Şahin “Maske, mesafe ve hijyene her zamankinden daha fazla özen gösterelim Vatandaşlarımızın da bu hususta bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi konusunda muhtarlarımızın sorumluluklarını yerine getireceğine inanıyorum. Covıd-19 ile mücadelemiz kararlılıkla devam ediyor” diye konuştu.

İlçe ziyaretleri sırasında Vali Şahin’e İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç ve İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak eşlik etti.

175 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.