Hoşgeldiniz  

SASON’DA TAŞIMALI EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI

admin | 29 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

SASON’DA TAŞIMALI EĞİTİM TOPLANTISI YAPILDI

Sason’da faaliyet gösteren okul servis araçları ile güvenli öğrenci taşımasının sağlanması ve denetimler kapsamında Sason Kaymakamı Murat Mete başkanlığında ‘Taşımalı Eğitim Koordinasyon Toplantısı’ gerçekleştirildi.

Kaymakam Mete, okul servisleri ve taşımalı eğitim servis araçlarında, trafik güvenliği bakımından yapılması gereken denetimlere yönelik tedbirlerin konuşulduğu toplantıda; öğrenci servis araçlarının huzur ve güven içerisinde yolculuk yapmalarını sağlamak amacıyla, Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğinde belirtilen hususlara riayet edilmesi, araçlara kapasitesinden fazla öğrenci alınmaması, Covid-19 tedbirlerine riayet edilmesi, konusunda talimatlar verdi.

Kaymakam Mete, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Amirliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü mevzuatları gereğince denetimlerin sık sık yapılması, sıkı bir işbirliği ve koordinasyon içinde olunacak şekilde çalışmalarını sürdürmelerini belirtti.

Kaymakam Mete Başkanlığındaki toplantıya; İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amiri, Milli Eğitim Müdürü ve Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

60 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.