Hoşgeldiniz  

SATRANÇ ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLERİNİ ALDI

admin | 03 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç il temsilciliği tarafından organize edilen, 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası online satranç turnuvalarında dereceye girenlere kupa ve madalyaları verildi.

Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılan ödül törenine katılım sağlayan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, dereceye giren ve emek verenleri kutladı. Pandemi ve yasaklardan dolayı satranç turnuvalarını online yaptıklarını belirten İl Müdürü Özperk, temennilerinin bundan sonraki süreçte planladıkları turnuvaları yüz yüze yapmak olduğunu söyledi.

Özperk “Uzun zamandan beri bir çok branşta yapmayı planladığımız Okul sporları ve federasyon turnuvalarının çoğunu online yaptık. İnşallah Millet olarak Covid-19 salgınından kısa zamanda kurtulup, özlem duyduğumuz yüz yüze etkinliklerimizi kaldığımız yerden devam ederiz. Her şeye rağmen Gençlik ve spor İl Müdürlüğü olarak maske, mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Bugün 3 ayrı turnuvada dereceye giren satranç sporcularımızın heyecanını ve mutluluklarını gözlerinden okuyorum. Onlarda bizim gibi yüz yüze turnuvaları yapmak için heyecanlılar. Özellikle çocuklarını satranç ve diğer branşlara yönlendiren velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

50 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.