Hoşgeldiniz  

ŞEHİR HASTANESİNİN İHALESİ 1 KASIM’DA

admin | 22 Eylül 2021 | Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir’den beklenen açıklama geldi. 500 yataklı yeni Batman Şehir Hastanesi’nin yapım ihale tarihi belli oldu…
Batman Milletvekili Ziver Özdemir, 500 Yataklı Yeni Batman Şehir Hastanesi’nin yapım ihalesinin 1 Kasım 2021 tarihinde yapılacağının müjdesini verdi.

Milletvekili Özdemir, 500 Yataklı Yeni Batman Şehir Hastanesi’nin görsellerini de paylaşarak hastanenin yatay mimariye sahip olacağını söyledi.

500 Yataklı Yeni Batman Şehir Hastanesi ihale tarihinin 20 Eylül’de belirlenmesi konusunda Sağlık Bakanı ile 1 Eylül tarihinde yaptığı görüşmede söz aldığını belirten Milletvekili Özdemir, konu ile ilgili gelişmeyi kamuoyuna duyurdu.

“Yeni Batman Şehir Hastanesinin yapım ihalesinin 1 Kasım 2021’de yapılacağı tarafımıza iletildi. Yapım ihalesinin bir an önce gerçekleştirilerek hastane inşaatına başlanması hususunda gereken bütün adımlar atacak ve süreci en hızlı şekilde yürütmek için çabalamaya devam edeceğiz” diyen milletvekili Özdemir, hastane projesi görsellerini de paylaştı.
HASTANE YATAY MİMARİYE SAHİP OLACAK
hastanenin yatay mimariye ve daha sonra kapasitesinin artırılmasına olanak sağlayacak şekilde inşa edileceğini ifade eden Milletvekili Özdemir, Batman’ın sağlık tesisleri bakımından son yıllarda büyük bir atılım içinde olduğunu söyledi.  Yeni sağlık tesisi ile son dönemdeki sağlık yatırımlarının taçlandığını aktaran Milletvekili Özdemir,  desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkür ederek ihalenin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

119 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.