Hoşgeldiniz  

ŞEHİT ANNESİNE, CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI ŞENER VE KAYMAKAM ŞENER’DEN KUTLAMA

admin | 09 Mart 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Beşiri İlçe Kaymakamı Mahmut Şener ve Eşi, 25 Ekim 1994 tarihinde Suriye sınırında vatani görevini ifa ederken terhisine 1 gün kala terör örgütü eşkiyaları tarafından sırtından iki mermiyle vurularak Şehit edilen Şehit Piyade Er Nihat Özcan’ın annesi Naime Özcan’ı evinde ziyaret edip 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak çiçek takdiminde bulundular.

Ziyaret esnasında Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener’in Şehit Piyade Er Nihat Özcan’ın annesini telefonla arayarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak, şehadet mertebesine ulaşan şehit oğlunuzun bizlere bıraktığı emanetlere sahip çıktıklarını ve sahip çıkmaya devam edeceklerini bu şehitlik mertebesinin her kese nasip olmadığını dile getirerek bizlerde bu uğurda bu mertebeye ulaşmak istediklerini ifade ettiler.

Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle şehit annesini ziyaret eden Kaymakam Şener “Şehit annesi Name Özcan’ı dünya kadınlar gününde ziyaret ederek hayır duasını aldık. Kendisi bir oğlunu vatan için toprağa vermiş diğer evlatlarınıda bu kutsal değerlerimiz için feda etmeye hazır olduğunu ifade eden Özcan, bu mertebeyi bize layık gören Yüce Rabbimize sonsuz hamd ve şükrediyoruz” diye konuştu.

Şehit Kardeşi Şeyhmus Özcan “bugün bizleri ziyarete gelen ve arayan kıymetli kaymakamımıza ve Saygıya Müşerref Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı İhsan Şener’e teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunar Allah Devletimize Milletimize Ezanımıza ve Şanlı Türk Bayrağımıza zeval vermesin. Bizler bu kutlu yolda can vermeye ve bedel ödemeye her zaman ve her yerde hazır olduğumuzu dile getiren Özcan, Bu duygu ve düşüncelerle başta Şehit anneleri, Şehit eşleri olmak üzere tüm annelerimizin 8 Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

200 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.