Hoşgeldiniz  

SEKTÖR BULUŞMALARI BAŞLADI

admin | 02 Haziran 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in; şehrin üreticileri, iş insanları ve esnafları ile buluşarak sorunlarını doğrudan dinlemesi için Batman Belediyesi tarafından düzenlenen Sektör Buluşmaları’nın ilki Marangozlar ve Kaynakçılar Sitesi’nde gerçekleşti.

Marangozlar ve Kaynakçılar Sitesi’nde gerçekleştirilen ‘Sektör Buluşmaları’ programına Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Birim Müdürleri, Marangozcular ve Kaynakçılar Sitesi Kooperatif Başkanı Hasan Elgay ile sitedeki çok sayıda esnaf katıldı.

‘Belediye Sektörlerle Buluşuyor, Batman’ın İş Hacmi Büyüyor sloganı’ ile başlatılan programda üretici, iş insanı ve esnaflar; yeni organize çalışma sahaları, ulaşım yolları, alt yapı ve üst yapı çalışmaları, su ve kanalizasyon alt yapısı, sektör eğitimleri ve kalifiye personel eksikliği gibi konularda taleplerini ilk ağızdan Vali Şahin’e iletme fırsatı buldu.

Bu buluşmalar sayesinde Batmanlı iş insanları ve esnafların sorunlarını yerinde dinleyen Vali Şahin, talep ve sorunların daha hızlı çözüme kavuşturulması için çalışmalar başlattı.

62 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.