Hoşgeldiniz  

SENDİKA BAŞKANLARINDAN GELECEK’E ZİYARET

admin | 10 Aralık 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Memur sen ve Eğitim bir sen Başkanı Mehmet Ergin, Toç Bir Sen ve İnanç Platformu Dönem Başkanı M. Sıdık Aslanlı, Büro Memur Sen Başkanı Hüseyin Şansi, Bem Bir Sen Başkanı Diyatin Demirhan, Eğitim Bir Sen Başkan Yardımcısı Şehmus Ünlü ve beraberlerindeki heyet Gelecek Partisi Batman İl teşkilatımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Ergin, ziyarette” Sendikaların ve STK demokrasinin olmasa olmazlardır bir ülkede STK’lar güçlü ve etkili ise O ülkenin insan hakları ve özgürlükler konusunda geldiği seviyeyi gösterir O yüzden parti olarak STK’ların güçlü, etkin ve özgür olmaları İçin her zaman yanlarında olacağız ” dedi

Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat ise “Çok teşekkür ediyorum, memurlarımızın hakkını korumak için çalışan Mehmet Ergin Başkanım ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Gelecek Partisi bildiğiniz gibi Türkiye’de her gün yazılan, çizilen ve gelecek için muhalefet eden Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu bir yola çıktı. Bizde tüm Batmanlılarımıza aynı çatıda olmaya davet ediyoruz. Batman’da bütün emekçilerin sesi olacağız” dedi.

112 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.