Hoşgeldiniz  

SERVİS ŞOFÖRLERİYLE TOPLANTI

admin | 27 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Taşımalı eğitim kapsamında öğrenci servisi hizmeti yapan şoförlere yönelik ‘Taşıma Esnasında Uyulacak Kurallar ve Gösterilecek Davranışlar’ konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşen bilgilendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Şahin, Trafik Şube Müdürlüğü Emniyet Amiri Fatih Karadeniz, Jandarma Trafik Tim Komutanlığı J.Asb.Kd.Bçvş. Selçuk Korkmaz, Okul Müdürleri ve öğrenci servis şoförleri katıldı.

Bütün hassasiyetimiz ve çabamız çocuklarımızın can güvenliğidir diyen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran “Değerli Hazirun, öncelikle gerçekleştirdiğimiz bilgilendirme toplantısına hepiniz hoş geldiniz. 6 Eylül itibariyle tüm okullarımızda tam zamanlı olarak yüz yüze eğitime başladık. Sizler de bu tarihten itibaren büyük bir sorumluluğu yerine getiriyorsunuz. Geleceğimizin aydınlık mimarları ve en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın can güvenliği size emanet çünkü. Bu yüzden yaptığınız iş büyük bir sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Söz konusu çocuklarımızın can güvenliği olunca hassasiyetimiz de haliyle en üst seviyede olmalı.

Öğrenci servilerimizin sürekli dezenfekte edilmesi ve temizlenmesi gerekiyor. Bu konuda sizden büyük bir hassasiyet bekliyorum. Öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde okullarına gidip gelmeleri için bütün tedbirleri almalı ve işimize dört elle sarılmayız. Şimdiden göstereceğiniz hassasiyet ve özveriden dolayı size teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmasının ardından sırasıyla İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Şahin, Trafik Şube Müdürlüğü Emniyet Amiri Fatih Karadeniz, Jandarma Trafik Tim Komutanlığı J.Asb.Kd.Bçvş. Selçuk Korkmaz ‘Taşıma Esnasında Uyulacak Kurallar ve Gösterilecek Davranışlar’ ile ilgili konuşmalarını yaptılar.

Taşıma Esnasında Uyulacak Kurallar ve Gösterilecek Davranışlar konulu bilgilendirme toplantısı soru cevap bölümü ile sona erdi.

45 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.