Hoşgeldiniz  

ŞEVKİ TAŞ’A BÜYÜK DESTEK

admin | 07 Ocak 2023 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

ŞEVKİ TAŞ’A BÜYÜK DESTEK

 

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Şevki Taş, kooperatif üyelerine yönelik düzenlediği ‘birlik ve dayanışma yemeği’ yoğun katılımla gerçekleşti.

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan ve adayı Şevki Taş tarafından ‘Birlik ve dayanışma yemeği’ düzenlendi. Alyans Düğün Salonu’nda gerçekleşen yemeğe yoğun katılım oldu.

Gelen esnaf, üye ve misafirleri Batman Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Şevki Taş ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Mevlid ve Kur’an’ı Kerim okunması ile başlayan yemekte yoğun katılım ve destekten dolayı adeta salonda izdiham yaşandı.

Yemek sırasında yönetim adına yapılan konuşmada, S.S. Batman Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin geçmişi ve 2002’de Şevki Taş’ın başkan olduğunda kooperatifin durumu ve yapılan çalışmalar ile gelinen son durum anlatıldı.

Birlik ve dayanışma yemeğine katılan ve destekte bulunan esnaf ve üyelere teşekkür eden Başkan Taş, göreve geldiği tarihten itibaren hiçbir esnafı geri çevirmediğini ve tüm üyelere yardımcı olduğunu belirterek, 15 Ocak’ta yapılacak kurultaydan sonra da esnaf ve üyelere kaldıkları yerden hizmet devam edeceklerini söyledi.

16 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.