Hoşgeldiniz  

“ŞİDDETE KARŞI YAŞAMI SAVUNUYORUZ”

admin | 26 Kasım 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi, 25 Kasım ‘Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ dolayısıyla belediye personeline günün anlam ve önemine ilişkin broşür ve çanta dağıttı.

Kadınların yanı sıra erkeklere de ‘Kadına Yönelik Şiddete Hayır’ içerikli bilgilendirici broşür ve bez çanta dağıtan Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz’a; Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü personeli ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Eş Başkanlar, belediye hizmet binasını baştan aşağı dolaşarak kadın ve erkek personelin yanı sıra belediyeye misafir olarak gelen konuklara da çanta ve bilgilendirici broşür dağıttı.

Belediye personeli, Eş Başkanlar ve beraberindekilerin konuyu gündeme getirerek yapılan çalışmadan dolayı memnuniyetini dile getirirken, Eş Başkanlar Dr. Demir ve Korkmaz da: “Kadınların yılın bir günü değil, her günü hatırlanması gerekir. Kadınlar birliktelik halinde daha güçlüdür. Şiddet nereden gelirse gelsin, şiddetin her türlüsüne karşıyız” dedi.

185 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.