Hoşgeldiniz  

SİYASİLERİN DEĞİL MİLLETİN DEDİĞİ OLDU

Halit BEYTÜT | 31 Mart 2019 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

 

Aylardır yerel seçimin heyecanı ile yaşadık.

Dün yapılan yerel seçimle meydanlarda naralar atanların değil milletin dediği oldu.

Milletimiz kendi özgür hür iradesini sandığa yansıtarak, belediye başkanlarını seçti.

Sadece belediye başkanlarını değil belediye encümenlerini ve mahalle muhtarlarını da seçerek yerel seçimi sonlandırdı.

Bu yerel seçim döneminde gerçekten bu güne kadar eşine rastlamadığımız bir kampanya başlatıldı ve yerel seçimi adeta genel seçim havasına soktular.

İlimizde de inanılmaz bir olgunluk için delişen seçimde kazananın da artık sadece batman halkına hizmeti ön planda tutmasını diliyoruz.

Yerel seçim propagandalarında söylemler v üsluplar he ne kadar kabul edilemez konuma getirildi ise de halkımız seçimin sonuçlanması nedeniyle kendi vatandaşlık görevini yaparak siyasetçilere gereken yanıtı vermiştir.

Şimdi seçilen ve belediye başkanları olarak göreve başlayan tüm belediye başkanlarının sadece hizmeti düşünmeleri vatandaşlarımızın en büyük dileğidir. İlimizde gerçekleşen yerel seçimden başarılı bir şekilde çıkan ve belediye başkanlığın kazanan hemşerimizden de bizler gerçek manada bu ile sadece hizmeti düşünmelerini ve parti rozetini söküp tüm batman halkının belediye başkanı olduğunu özellikle göstermesi gerekmektedir.

Batman gerçek manada modern bir şehir olma yolunda yoluna devam etmektedir. İşte bu yolda ilimizin daha da yücelere götürülmesi hatta büyük şehir statüsüne kavuşturulması adına gereken her türlü fedakârlık yapılmalıdır.

Ben her türlü siyasi polemikten uzakta bir hizmeti gerçekleştireceğine inandığım yeni belediye başkanlarımızın batmanı layık olduğu seviyeye ulaştıracakların olan inancımın sonsuz olduğuna inanıyor, büyük bir oy farkıyla belediye başkanlığını kazanan yeni belediye başkanımız tebrik ediyor.

Kendisine içtenlik dolu başarılar diliyorum.

Dileğim kısır döngüleri bir kenara bırakıp sadece batmana hizmet anlayışının galebe gelmesi ve kazananın batman olması temennisinde bulunuyorum.

Tekrar yerel seçimin ilimize hem de ilimize yepyeni bir anlayış ve hizmeti ön planda tutarak vatandaşa gereken hizmeti vermeleridir.

 

327 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.