Hoşgeldiniz  

SONBAHAR TEMİZLİĞİ DEVAM EDİYOR

admin | 18 Kasım 2019 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi, şehrin en ücra köşesine kadar gerçekleştirdiği temizlik hizmetleri ile Batman kent merkezini mükemmel bir görünüme kavuşturmayı sürdürüyor.

Batman kent merkezinde rutin temizlik çalışmalarını titizlikle sürdüren Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü, temizlik ekibiyle sonbahar temizlik çalışmalarına farklı mahallelerde devam ediyor.

Yürüttüğü farklı çalışmalarla temizlikten asla taviz vermeyen Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaptığı lokal temizlik çalışmalarının yanı sıra tazyikli su ile dezenfekte işlemlerini yaparak çevre temizliği konusunda hassas davranıyor. 2 Süpürge aracı, 1 çöp taksi, 1 çöp arabası ve 6 temizlik personeli ile sonbahar temizliği kapsamında; Erköklü, Çamlıca, Çamlıtepe, Kültür, Gültepe, Pınarbaşı, Pazaryeri, Beşevler, 19 Mayıs, Aydınlıkevler, Hilal, Şafak ve Belde Mahallelerinde temizlik çalışmaları gerçekleştirildi. Boş arazilerde de temizlik çalışması yürüten Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kurumuş otları, molozları, çevreye gelişi güzel atılan çöpleri ortadan kaldırarak cadde ve sokakları süpürdü.

250 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.