Hoşgeldiniz  

“SORAÇAN AVM’YE MADDİ VE MANEVİ OLARAK DESTEK VERİLMELİ”

admin | 01 Temmuz 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Düşünce Ve İnanç Özgürlüğü Platformu, geçtiğimiz günlerde meydana gelen yangın faciasında kullanılamaz hale gelen Soraçan AVM sahiplerine ziyaret gerçekleştirdi.

Batman’ımızın köklü firmalarından olan Soraçan Alış Veriş Merkezi ne yazık ki geçtiğimiz Cuma Günü bir yangın faciasında kullanılamaz hale geldi.

Batman Düşünce Ve İnanç Özgürlüğü Platformu yetkilileri “Yangın faciasında büyük miktarlarda maddi zarara uğrayan Soraçan Alış Veriş Merkezi sahipleri ve çalışanlarına geçmiş olsun dileğinde bulunuyor, Rabbimizden kayıplarının yerini lütfuyla gidermesini niyaz ediyoruz. Bu elim hadise nedeniyle tüm ilgili kurum ve kuruluşları Soraçan Alış Veriş Merkezine destek olmaya davet ediyor, inşallah bu sıkıntılı günleri aşıncaya kadar resmi ve özel sektör kuruluşlarının varsa alacakları hususunda kolaylık sağlayacaklarına inanıyoruz. Birçok insanımızın evine ekmek götürdüğü, hayırsever faaliyetlere her zaman destek vermeleriyle bilinen ve şehrimizin önemli ticari kuruluşlarından olan Soraçan Alış Veriş Merkezi yangın faciası nedeniyle büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmıştır. Bu sıkıntıların giderilmesi konusunda tüm Batmanlı hemşehrilerimizi Soraçan AVM’ye destek vermeye ve bu köklü firmayı tekrar ayağa kaldırmaya davet ediyoruz. Batman Düşünce ve İnanç Özgürlüğü Platformu olarak, üzerimize düşen her konuda kendilerine destek vermeye hazır olduğumuzu ifade ederek, Soraçan Alış Veriş Merkezine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Rabbimizden hayırlı kapılar açmasını diliyor, tüm hemşerilerimizi de fiili ve kavli anlamda kendilerine dua etme çağrısında bulunuyoruz” ifadeleri kullanıldı.

185 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.