Hoşgeldiniz  

SOSYAL MEDYANIN FELAKET TELALLARI

Halit BEYTÜT | 17 Mart 2020 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

Dünyayı sarıp sarmalayan ve tüm dünyada insanlar üzerinde büyük infial yaratan korona virüsü yüzünden insanlar can derdine düşerken, bazı kendini bilmez ve insanlıktan nasibini alamamış sosyal medya çakalları panik yaratma adına her türlü soysuzluğu yaparak panik yaratma çabasında.

Bu tür insanların hala özellikle bizim ülkemizde böylesine soysuz bir düşünce içinde olmamalarını ben ülkemiz adın büyük bir talihsizlik olarak değerlendiriyorum.

Bu nedenle ben bu tür düşünce içinde olup ta insanları tedirgin etmeyi kendilerine marifet sayan böylesine soysuzları bu ülkede barındırmamak gerektiğini özellikle vurgulamakta yarar görüyorum.

Bütün dünyayı kasıp kavuran bu illetten bir an evvel kurtulma çareleri araştırılırken hala sosyal medyayı kullanıp bazı çıkarlar elde edebilmenin çabası içinde olanların da var olduğunu vurgulamak isterim.

Ülkemizde özellikle sağlık bakanımız Fahri Kocanın büyük titizliği sayesinde çok şükür bu güne kadar pozitif bir vata olmadı ama her türlü ihtimale karşın alınan önlemlerinde ülkemiz adına büyük önem arz ettiğini de vurgulamakta yarar örüyorum.

Bu nedenle ben sağlık bakanımızın böylesine hassas bir dönemde yaptığı açıklamalar ve aldığı olağanüstü önlemler nedeniyle kendisini candan tebrik ediyorum.

Ben her ne kadar sosyal medyanın insanlıktan nasibini alamamışların panik yaratmak amacıyla yaptıkları paylaşımlara hiçbir vatandaşımızın dikkate almamasını diliyorum.

Allahtan dünyayı kasıp kavuran bu illet konora nın ülkemizi teyet geçmesini diliyor, Umreden gelip de karantinaya alınan vatandaşlarımızdan hiç birinin pozitif bir olgunun çıkmamasını dilerim.

Tüm dünyanın da bu illetten bir an evvel kurtulması ve insanların normal hayatlarına dönmesi de en büyük dilek ve temennimizdir.

179 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.