Hoşgeldiniz  

SOYGUNDA ÖLDÜRÜLEN EREN’İN AİLESİNE ZİYARET

admin | 27 Ocak 2022 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

SOYGUNDA ÖLDÜRÜLEN EREN’İN AİLESİNE ZİYARET

HÜDA PAR Batman il Başkanı Davut Şahin, geçen gün benzinlik istasyonunda yaşanan hırsızlık olayında saldırıya uğraması sonucu hayatını kaybeden Ahmet Eren’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Beşiri ilçesine Bağlı İkiköprü (Aviskê) beldesinde yaşan hırsızlık olayında Ahmet Eren (15) hayatını kaybetmişti.

HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, Beşiri İlçe Başkanı Mehmet Ali Şimşek ve beraberindeki heyet, ilçeye Bağlı İkiköprü beldesinde Eren ailesine taziyesine ziyaretinde bulundu.

Böylesi bir olayın yaşanmasının üzüntü verici olduğunu belirten Şahin “İki gün önce bu benzin istasyonunda menfur, üzüntü verici ve yürek parçalayan bir hadise yaşandı. Hırsızlar benzinliğin market ve kasasını soymaya gelince istasyonlarında nöbet tutan 15 yaşındaki Ahmet Eren kardeşimizi de katledip kaçıp gitmişler. Son zamanlarda hırsızlık olaylarının arttığını dile getirdik. Bunlara etkin bir şekilde müdahale edilmesi ve menfur olayların önünün alınmasını söylemiştik. Bugün acılı ailemizi ziyaret edip tazelerimizi ve hüznümüzü dile getirdik. Ancak bu süreçte hayatını kaybeden Ahmet’i geri getirmek mümkün değildir” dedi.

60 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.