Hoşgeldiniz  

SPORDA VEYSEL KARANİ RÜZGÂRI

admin | 24 Mart 2022 | Spor, Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

SPORDA VEYSEL KARANİ RÜZGÂRI

Batman’da yapılan Puanlı Atletizm yarışlarında Veysel Karani İmam Hatip Proje Okulu birçok kategoride birinci olarak yine adından söz ettirmeyi başardı.

Okul olarak Eğitim ve Öğretim olarak sportif faaliyetlere de önem verdiklerini belirten Veysel Karani İmam Hatip Proje Okulu Müdürü Mehmet Siraç Dadak “300 Metre engel koşusunda Barış Atan Batman birincisi olurken, 3 Adım Atlamada da Bünyamin Angay Batman ikincisi oldu.

Disk Atma – Serkan Taş: Batman ikincisi, 800 Metre koşu – Taha Dal Batman ikincisi, İsveç Bayrak – Enes Çakar Batman ikincisi, Taha Dal Batman ikincisi, Mert Can Aydın Batman ikincisi, Muhammed Dalmış Batman ikincisi, 200 Metre koşu Enes Çakar Batman üçüncüsü, 110 metre engelli Koşu Batman birincisi M. Can Aydın ve 100 metre koşu Batman ikincisi yine M.Can Aydın oldu. Ayrıca yine farklı günlerde yapılan 1500 Metre koşu Batman 2. Barış Atan, 400 metre koşu Batman 2. Enes Çakar, Cirit atma Batman 2. Ferhat Eren, Gülle atma Batman 3. Ferhat Eren ve Uzun Atlama Batman 3. Can Çiçek i-üçüncü oldu. Bütün öğrencilerimiz farklı branşlarda başarılı maçlar çıkarıyorlar. Hepsini kutluyorum” diye konuştu.

Veysel Karani İmam Hatip Proje Okulu yine hafta içinde yapılan Badminton Yıldızlar kategorisinde Takım halinde Batman ikinciliğini, İbrahim Halil Kay Bocce Turnuvasında Küçükler ve yıldızlar kategorilerinde takım halinde Batman birinciliğini ve Yıldızlar B kategorisinde ise Batman üçüncülüğünü kimseye kaptırmadılar.

27 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.