Hoşgeldiniz  

SUDAN BAHANELER…

Halit BEYTÜT | 01 Eylül 2019 | Köşe Yazıları


Halit BEYTÜT
batmanguncelgazetesi@hotmail.com

İlimizin otogarında önceki gün bir kişin ölümüne neden olurken valilik 5 polis hakkında soruşturma açtı.
Otogarda iki kişi tarafından saldırıya uğrayan genç her ne kadar kendini korumaya çalışırken saldırganları çektikleri bıçaklarla delik deşik olmaktan kurtulamadı.
Böylesine vahşice işlenen cinayeti ayırmaya gelen Emniyet teşkilatının olaya müdahale etmemesi nedeniyle valilik tarafından büyük bir ihtimalle açığa alınacakları belirtiliyor.
Vatandaşın can ve malını korumak, görevli polislerimizin olay anında orada olması ve adeta seyretmeleri olayın işlenmesine bir bakıma neden olmuşlardır buradaki vatandaşlar polisin müdahale etmesi halinde bu cinayet işlenmeyecekti ve askerliğini yeni bitiren bu genç de hayatını kaybetmeyecekti
Kan davası nedeniyle söylenen bu cinayeti insan olarak lanetliyorum ne oldu saldırganlar hapsi boylarken gencecik insanımızda ne yazık ki toprağa verildi.
Geç ve ömrünün baharını yaşamdan kara toprağa gömülmesi dramatik bir olaydır kardeşimiz.
Bu yüzden özellikle bölgemizde uzun bir süredir işlenmeyen ve unutulmaya yüz tutan kan davasının vatandaşın gözleri önünde işlenmiş olması son derece üzüntü vericidir.
Böylesine cinayetlerin fındık kabuğun doldurmayan nedenlerle işlenmesi bölgemiz genelinde de büyük üzüntü yaratmıştır.
Valimiz bu olayın peşini kesinlikle bırakmamış ve yapılan araştırma neticesinde ihmali olan 5 Polis memurunu açığa almıştır umarız bu olayda ihmal olan. Her kim olursa olsa cezalandırılmasıdır.
Bir daha böylesine hunharca işlenin cinayetlerin olmaması dileklerimle hoşçakalınız.

85 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.