Hoşgeldiniz  

“TEK AMACIMIZ HUZURLU BİR BATMAN”

admin | 07 Haziran 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

 

Batman Güncel Gazetesi ve Batman Süper FM sahibi Hasan Miroğlu ve Gazetemiz Baş Yazarı Halit Beytüt, Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’ı makamında ziyaret ederek, hizmetlerinden ötürü plaket sundular.

Kısa sürece içerisinde Batman ve Batmanlıların takdirini kazanan, halkın arasında giren, halkın sorunlarını dinleyen ve özellikle halk ile polis arasında diyaloğun gelişmesine katkı sunan İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Öncelikle olumlu görüşlerinize teşekkür ediyor, amacımız Batman’da huzurun temelini oluşturmaktır” dedi.

Kıraç “Batman’a atandığım gündne bu yana gerek Batman halkıyla ve gereksede Batman’da ki yerel basın mensuplarıyla iyi bir iletişim kurdum ve esas sorunların temelini öğrendim. Batman’da ki uyuşturucu çetelerine aman vermemek, gençlerimizin zehirlenmesini önlemek amacıyla sıkı bir çalışma sürdürdük ve halende sürdürmekteyiz. Tüm Batman halkının yaptığımız çalışmalarda memnun olduklarını müşahade ettik. Bundan da büyük bir mutluluk duydum. Ben Batman’a atandığım günden bu yana Batman halkının sevgisine mazhar olabildiysem bundan son derece mutlu olduğumu ifade etmek isterim” dedi.

“ÇETELERE AMAN YOK”

Müdür Kıraç “Batman halkının huzurunu ve özellikle gençlerimizi zehirleyen uyuşturucu tacirlerine kesinlikle aman vermeyeceğiz. Bu konuda veliler müsteri olsun. Huzur dolu bir Batman. Ve Batman’da yaşamaktan mutluluk duyan insanların oluştuğunu görmek, benim en büyük idealimdi, bunu gerçekleştirdim. Bu nedenle bundan da son derece mutluluk duyuyorum” dedi. Ziyaret sonrasında Batman Güncel Gazetesi ve Batman Süper FM sahibi Hasan Miroğlu ve Gazetemiz Baş Yazarı Halit Beytüt, Batman İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’a çalışmalarından ötürü tebrik plaketi takdim etti.

 

157 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.