Hoşgeldiniz  

TEKSTİK KENT’E ZİYARET

admin | 16 Eylül 2021 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

TEKSTİK KENT’E ZİYARET

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve İl Başkanı A. Akif Gür, Batman eski tekel binasında bulunan tekstil kenti ziyaret etti.
Fabrikaları gezen ve çalışanlar ile sohbet eden Özdemir ve Gür, işletme sahiplerinden üretim aşaması ve ürünler hakkında bilgi aldı. İşçilerle selamlaşıp kolaylıklar dileyen ve  çalışanların talep ile  düşüncelerini dinleyen Özdemir ve Gür, gazetecilere açıklamada bulundu.
Muhalefetin sırf demagoji olsun diye bir yandan hükümeti işsizlik rakamları üzerinden eleştirdiğini diğer yandan yatırımlara karşı çıktığını belirten Özdemir ve Gür, karşılarında yatırımcılar arasında kimlik siyaseti güderek ayrımcılık yapan ‘sermaye faşisti’ muhalefet olduğunu kaydetti.
AK Parti hükümetinin, Türkiye’nin dört bir yanına yatırım götürmek için insanüstü gayret gösterdiğine işaret eden Özdemir ve Gür “Özellikle de terörden çok çekmiş bu bölgemizde  gençlerin ve kadınların istihdamını önceleyen projeler yürütüyoruz. Bu projeleri fikir aşamasından hayata geçinceye kadar her adımda titizlikle takip ediyoruz. Batmanımızın ufkunu genişletecek projelerle, şehrimizi sanayi ve tekstil  üretiminde söz sahibi bir il haline getirmek için el birliğiyle çalışacağız” dedi.

 

55 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.