Hoşgeldiniz  

TEKSTİL EMEKÇİLERİ, PATRON OLDU

admin | 17 Mart 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel Haberler A- A+

Batman’da tekstil sektöründe yıllarca farklı birimlerde çalışan genç iş adamları Hakan Yılmaz ve Murat Ekin, kol kola verip kendi tekstil şirketlerini kurarak hizmet vermeye başladılar. İlk etapta 35 personelle hizmet vermeye başlayan Seyran Grup Dikim ve Konfeksiyon, kısa zamanda ünlü markaların kaliteli ve zamanında teslimatlarını yaparak güvenlerini kazanıp, iş ağlarını genişlettiler. Bay-Bayan ve Çocuk giyiminde dikim, ütüleme ve paketleme işini yaptıklarını belirten genç iş adamları Hakan Yılmaz ve Murat Ekin, hedeflerinin kısa zamanda 100 personelle daha geniş bir hizmet ağına sahip olmak olduğunu ifade ettiler.

“GÜNDE 2 BİN 500 ADET ÜRETİM”

Günde 2 bin 500 adet ürünü hazır hale getirdiklerini belirten Seyran Grup Dikim ve Konfeksiyon Şirketinin sahipleri Yılmaz ve Ekin; “Bütün tekstil emekçileri gibi bizlerde yılarda bu sektörün farklı kalemlerinde çalıştık. Allah bize kendi işimizi kurmayı ve insanları istihdam etmeyi nasip etti. “ diye konuştular.

“DÜNYA MARKALARIYLA ÇALIŞIYORUZ”

Dünya markalarıyla çalıştıklarını belirten Seyran Grup Dikim ve Konfeksiyon sahipleri Yılmaz ve Ekin; “Yaklaşık 6 aydan bu yana kendi tekstil atölyemizde 35 personelimizle aralıksız çalışıyoruz. Şu anda LC Waikiki, Koton, Defakto ve buna benzer Dünya markalarının işini yapıyoruz.  Bu markaların ne kadar titiz ve kaliteye önem verdiklerini herkes bilir. Bizde işimizde alanında uzman personellerimizle çalışmaktayız. İşimize ve ekmeğimize olan saygımızdan dolayı kaliteli, hatasız ve en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Buda firmaların gözünden kaçmıyor. Şu anda 850 m2’lik alanda hizmet veriyoruz. Hedefimiz kısa zamanda en az 2 bin M2’lik fabrikamızda en az 100 personelle üretim yapmaktır.” diye konuştular.

204 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.