Hoşgeldiniz  

“TEMİZLİK PERSONELİNE YARDIMCI OLALIM”

admin | 10 Mart 2020 | Tüm Manşetler, Yaşam, Yerel, Yerel Haberler A- A+

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Batman genelinde özveriyle temizlik çalışmaları gerçekleştiren Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

Geceli gündüzlü saha çalışmalarında Batman’ın temizliği konusunda üstün performans gösteren temizlik personelinin çalışmalarıyla kentin temizliğinde söz sahibi olduğunu belirten Eş Başkanlar Dr. Demir ve Korkmaz, Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü personeline emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Atatürk Parkı’nda Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Eş Başkanlara Başkan Yardımcısı Mehmet Salih Çetinkaya, Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Avşar da eşlik etti.

Titiz çalışmalarından dolayı personeli tebrik eden Belediye Eş Başkanları Dr. Demir ve Korkmaz “Batman hepimizindir. Belediye hepimizindir. Bu halka hizmet bizlerin görevidir. Elbette kentin temizliğinden bizler sorumluyuz. Yalnız halkımıza da düşen bazı görev ve sorumluluklar var. Kentimizin temizliği için atıklarımızı çevreye atmak yerine lütfen çöp kutularına atalım. Sigara izmaritlerini, çekirdek atıklarını, evsel atıkları, yiyecek poşetlerini, kağıt mendillerimizi rast gele çevreye atmayalım. Batman her geçen gün gelişen ve güzelleşen bir kenttir. Batman halkından tek isteğimiz çevrenin temizlenmesi konusunda temizlik personeli arkadaşlarımıza yardımcı olmasıdır” dediler.

217 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Batman Güncel Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.